P

okud
Pokud znáte Rumuny, tak vyřiďte, ať poděkují Čechům za to, že si s jejich odpadky nebojí ušpinit ruce. Nechali jsme si při čištění batohy vedle, což ale vyprovokovalo místní polici. Chlupatý tak nebyly jen plesnivý jogurty v našem pytly.
Na fotkách jsou nožek jen fotky před úklidem, jelikož fotky po úklidu má Světluš, které mobil zůstal v Srbsku. My už však míříme přímo do Česka domů.





