Už 4 státy čekáme, až se nám naskytnou špinavé dálnice plné odpadků které bychom mohli uklidit. Ale všude je čitsto, až mám skoro pocit, že to všechny týmy před náma vysbírali. Štěstí na špínu v dálničních příkopech jsme měli až v Bulharsku. Nasadili jsme nosy a dali se do práce. A docela nás to bavilo. Přecejen je to pro dobrou věc, nebo ne?





