

Tak se to opravdu stalo….pocit štěstí, že někomu můžete hodinu pomoci s domácími pracemi. Kousek od Srbských hranic nám zastavili dva mladí muži, kteří jeli z návštěvy jejich babičky až do Bělehradu! Po cestě si naše povahy velmi sedly, a jelikož nás vezli dlouhou cestu, nabídly jsme jim pomocnou ruku. Kluci sice byli čistotní, ale nádobí umýt bylo potřeba. Tak jsme vzaly do ruky houbičku a utěrku a daly se do práce! 😀





